رسول نور حضرت محمد (ص) - ولايت فقيه قافله سالار حركت عظيم قرآنی در كشور است
 
 
 
 
 ولايت فقيه قافله سالار حركت عظيم قرآنی در كشور است

آرشيو اخبار رسول نور6
 ايران مهد قرآن و عترت و عرصه آموزه های وحيانی است و غافله سالار اين حركت عظيم، علما و روحانيون و مراجع تقليد و ولايت فقيه است.


به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه قم، حجت الاسلام والمسلمين عباس اسكندری به مناسبت فرارسيدن 12 فروردين ماه روز جمهوری اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: 12 فروردين سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است كه پس از قرن ها حاكميت استعمار و استبداد، با افكار و انديشه های بلند و نورانی امام عظيم الشان و هوشمندی و همت بلند امت اسلامی به وجود آمد.
وی ادامه داد: جمهوری اسلامی همان گونه كه امام عظيم الشان فرمودند «نه يك كلمه كم، نه يك كلمه زياد»؛ جمهوريت آن نشان از حضور دائمی مردم در عرصه مسائل سياسی، اجتماعی و فرهنگی و دخالت مستقيم و غيرمستقيم مردم در سرنوشت كشور و زندگی خويش است و اسلاميت آن حاكی از عشق و ارادت مردم ايران به اسلام و آموزه های وحيانی و پيامبر اعظم(ص) و اهل بيت عصمت و طهارت(ع) است.
حجت الاسلام اسكندری با بيان اينكه مردم ايران مكتبی جز اسلام عزيز و تشيع مظلوم نمی شناسند، تصريح كرد: مردم ايران با خدای خود عهد كردند كه تمام توان خود را در جهت حمايت از اسلام و مكتب اهل بيت و پاسداری از خون شهيدان و آرمانهای بلند امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب تا دوران ظهور مهدی موعود(عج) به كار گيرند.
رئيس سازمان تبليغات اسلامی استان قم گفت: ملت ايران در اين سه دهه نشان داده است كه تحت تاثير هيچ انديشه انحرافی و تبليغات استعماری و استكبار جهانی قرار نخواهند گرفت؛ نه زمزمه های شوم مكتب ايرانی و نه زمزمه های شوم جمهوری ايرانی بر مردم تاثيرگذار نخواهد بود.
وی ادامه داد: مردم ما تنها به جمهوری اسلامی، يادگار عبد صالح پروردگار، امام راحل عظيم الشان و خون بهای شهدای با اخلاص دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می انديشند.
حجت الاسلام اسكندری، ايران اسلامی را مهد دين و ديانت و دينداری دانست و تاكيد كرد: ايران مهد قرآن و عترت و عرصه آموزه های وحيانی است و غافله سالار اين حركت عظيم، علما و روحانيون و مراجع تقليد و ولايت فقيه است و ولاغير.
وی اظهار داشت: مردم ايران وفاداری خود را به اسلام و علمای دين و روحانيت و ولايت فقيه، با استقامت و ايثار و مردانگی نشان دادند و با همه وجود پای عهد و پيمان خود ايستاده اند.
رئيس سازمان تبليغات اسلامی استان قم تاكيد كرد: ما ايران را با عمل به دستورات الهی آباد خواهيم كرد. ما جان خويش را در راه ايرانی می دهيم كه در عرصه اجرای دستورات نورانی رب العالمين باشد.
حجت الاسلام اسكندری با بيان اينكه روز 12 فروردين را روز آوای الله اكبر از بلندای ايران اسلامی است، اظهار داشت: ضمن تبريك فرارسيدن اين روز مبارك، ياد و خاطره امام راحل و شهيدان را گرامی داشته و عهد و پيمان خود را با رهبری عزيز انقلاب و ولايت فقيه و علمای دين و روحانيت تجديد می كنيم.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلبWedding First Dance Tips (امتیاز : 0)
توسط کاربر مهمان در مورخه : دوشنبه، 20 شهریور، 1391

مطالعه ادامه این نظر ...


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما