رسول نور حضرت محمد (ص) - كارهاي فرهنگي و قرآني در اولويت برنامه‌هاي حرم حضرت معصومه(س) است
 
 
 
 
 كارهاي فرهنگي و قرآني در اولويت برنامه‌هاي حرم حضرت معصومه(س) است

آرشيو اخبار رسول نور6
توليت آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) تاكيد كرد: براساس حكم رهبر معظم انقلاب اسلامي، كارهاي فرهنگي و قرآني در اولويت برنامه‌هاي حرم حضرت معصومه(س) قرار دارد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه قم، حجت‌الاسلام محمد سعيدي، در مراسم اختتاميه برنامه‌هاي فرهنگي و قرآني حرم مطهر حضرت معصومه(س) در سخناني با بيان اين مطلب گفت: براساس آنچه رهبر معظم انقلاب اسلامي در حكمشان به توليت سابق آستانه و بنده داشتند، از ما مطالبه كرده‌اند كه كار فرهنگي بايد برنامه اصلي در حرم مطهر باشد.
سعيدي ادامه داد: حركت حضرت فاطمه(س) از مدينه به قم نيز براي اين بود تا فرهنگ ناب تشيع رشد يابد و به سراسر جهان سرايت يابد.
امام جمعه موقت قم با اشاره به روايتي از امام صادق(ع) مبني بر لزوم توجه به جوانان عنوان كرد: وظيفه فعالان و متوليان فرهنگي براساس اين روايت آن است كه مسايل را متناسب با زمان و روحيه جوانان و نوجوانان به آنان آموزش دهند و منتقل كنند.
وي افزود: تلاش خادمان فرهنگي و قرآني حرم مطهر در ايام نوروز در اين راستا بوده است و تلاش كرده‌اند تا با عنايات حضرت معصومه به بالنده شدن و رشد فكري و فرهنگي جوانان كمك كنند.
سعيدي اظهار داشت: ائمه و اهل بيت(ع) كليات مطالب را بيان فرموده‌اند و بر عهده علما و طلاب است كه محاسن كلام اهل بيت(ع) را در جهان منتشر كنند.
در پايان اين مراسم از 200 نفر ار فعالان فرهنگي و قرآني حرم مطهر حضرت معصومه(س) در ايام نوروز از جمله حجت‌الاسلام راستگو، تعدادي از حفاظ قرآن كريم و دو تن از راويان دفاع مقدس تقدير شد. 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما