رسول نور حضرت محمد (ص) - حركت در مدار اصول اسلامی لازمه حفظ انقلاب است
 
 
 
 
 حركت در مدار اصول اسلامی لازمه حفظ انقلاب است

آرشيو اخبار رسول نور6
ولايت فقيه سنگ بنای نظام جمهوری اسلامی است و بر هر فرد مسلمان و انقلابی لازم است كه برای حفظ انقلاب اصول اسلامی را خوب بشناسد و سپس بر مدار آن‌ها حركت كند.


به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه سمنان، سردار علی استادحسينی، فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در نشستی كه با حضور فرماندار شهرستان گرمسار، بسيجيان و پاسداران شهرستان گرمسار در حسينيه امام‌خمينی(ره) برگزار شد، گفت: ستون اصلی نظام، ولايت فقيه است و ما بايد از ولايت دفاع كنيم.
وی مهمترين مسئله جامعه اسلامی را مسئله ولايت فقيه دانست و خاطرنشان كرد: ولايت فقيه سنگ بنای نظام جمهوری اسلامی است و بر هر فرد مسلمان و انقلابی لازم است كه اين اصل اسلامی را خوب بشناسد و سپس بر مدار آن حركت كند.
فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان، گفت: دشمنان اسلام و انقلاب فهميده‌اند كه ظلم‌ستيزی انقلاب و نظام اسلامی از اين اصل مهم سرچشمه گرفته است و برای منحرف ساختن چنين نظام و انقلابی بايد به قلب نيرو دهنده و ستون استوار آن هجوم ببرند.
استادحسينی تصريح كرد: به همين جهت است كه پس از پيروزی انقلاب اسلامی‌ شبهات متعدد و فراوانی عليه اين اصل بی‌بديل مطرح شده است.
وی به مأموريت پاسداران انقلاب اسلامی را دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی اشاره كرد و گفت: خصوصيت بارز سپاه ولايت‌پذيری و تابع ولايت بودن است و پاسداران ضمن دفاع جانانه از مسير ولايت، آن را تنها راه سعادت دانسته و در آن استوار خواهند ماند. 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما