رسول نور حضرت محمد (ص) - آرامش دل و روان از پرهيز كردن از گناه حاصل می‌شود
 
 
 
 
 آرامش دل و روان از پرهيز كردن از گناه حاصل می‌شود

آرشيو اخبار رسول نور5 آرامش دل و روان از پرهيز كردن از گناه حاصل می‌شود كه گناه علفی هرزه است و خداوند با كفارات اين گناهان را می‌برد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) شعبه قم، حجت الاسلام والمسلمين احدی در جمع فرماندهان و بسيجيان پايگاه های مقاومت امام حسن (ع) ، پايگاه 14 و 15 و امام رضا (ع) در محل مجتمع فرهنگی نور در سخنانی اظهار كرد:‌ ادب، تربيت، اخلاق و ايمان همان فاكتورهايی است كه امروز بشر به دنبال آن است؛‌ اين‌ها همان‌هايی است كه به بشر آرامش می‌دهد.
وی تاكيد كرد: تعليم و تربيت خرد را آرام می‌كند و افرادی چون آيت الله‌العظمی بهجت می‌سازد - كسی كه از آينده خود و ديگران مطلع است.
احدی با بيان اين كه عرفانی كه افرادی اين چنين می‌سازد؛ جز به انجام واجبات و ترك محرمات ميسر نيست؛ افزود: مقام عرفانی افراد با انجام واجبات و ترك محرماتی كه به انجام تكليف منجر شود؛ ممكن است.
وی ادامه داد: آرامش دل و روان از پرهيز كردن از گناه حاصل می‌شود كه گناه علفی هرزه است و خداوند با كفارات اين گناهان را می برد.
احدی تاكيد كرد: معصيت هم مردان را آلوده می‌كند و هم زنان را و چه بسا كه مادران به شوهرانشان خيانت كرده و دچار دو شوهری و عشق‌های مثلثی شوند؛ كه البته اين‌ها افسانه نيست و اين افراد در نامه‌ها و مراجعه به دفاتر علما داستان افسان وار واقعی زندگی خود را تعريف می كنند كه البته از گناهانی چون نگاه كه آن را ساده و كوچك انگاشته‌اند، آغاز شده است.
وی در پايان تصريح كرد: قم شهری است كه همه در آن به دنبال انسان كامل‌اند ؛ به جمكران می‌روند تا امام عصر (عج) را به چشم دل ببينند و جوانان قمی نبايد در اين شهر كه برای اين گونه متدينين ساخته شده و خون‌های بسياری برای آن ريخته شده گناه كنند؛ قدر قم را بدانيد. 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور5
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور5:
در سال اتحاد ملي و انسجام اسلامي بايد از ائمه (ع) الگوگيري شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما