رسول نور حضرت محمد (ص) - وظيفه عموم مردم روشن‌سازی امر ولايت درجامعه است
 
 
 
 
 وظيفه عموم مردم روشن‌سازی امر ولايت درجامعه است

آرشيو اخبار رسول نور1 مسئله ولايت امروز در داخل و خارج كشور مورد هجمه قرار گرفته و وظيفه همگان است كه اين مسائل را برای جامعه روشن و مشخص كنيم.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه كرمان، حجت‌الاسلام «سيديحيی جعفری»، امام‌جمعه كرمان، در ديدار با فاتحان خرمشهر در كرمان گفت: ولايت‌فقيه كه امروز دنيای كفر بر آن دشمنی می‌ورزد ركن اصلی پيروزی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس بود چرا كه امام خمينی(ره) با رهبری‌های پيامبر‌گونه اين كشتی را هدايت كرد.
وی در ادامه با بيان اينكه بعد از رحلت امام‌خمينی(ره) دشمن اعتقاد داشت كه همه چيز برای حضور ضد انقلاب‌ها آماده شده، افزود: حضور 11 ميليونی ملت ايران در تشييع جنازه امام‌خمينی باعث شد كه توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی خنثی شود.
امام‌جمعه كرمان تصريح كرد: جانشين امام، فرزند خلف امام‌خمينی(ره) موفق شدند با تكيه به خداوند و در سايه تقوا، ايمان، بصيرت اين كشتی را هدايت كنند.
وی با اشاره به ويژگی های رهبر انقلاب اسلامی بيان كرد: مسأله ولايت امروز هم در داخل و خارج كشور مورد هجمه قرار گرفته و وظيفه همگان است كه اين مسائل را برای جامعه روشن و مشخص كنيم
امام‌جمعه كرمان تأكيد كرد: ولايت‌فقيه استبداد را از بين می‌برد.
وی با بيان اينكه اكنون مردم در آزادی معقول و مشروع زندگی می‌كنند، اظهار كرد: رهبر انقلاب اسلامی فرموده‌اند نظام ما بر اساس دموكراسی دينی اداره می‌شود.
وی ادامه داد: جنايتكارانی كه در كاخ سفيد نشسته اند جز فريب، دروغ، فتنه، اشغال‌گری و تجاوز كار ديگری ندارند و با كمال وقاهت و بی‌شرمی دم از حقوق بشر می‌زنند.
امام‌جمعه كرمان يادآور شد: آمريكا و صهيونيست‌ها امروز به قدرت نظامی خود می‌نازند اما می‌دانند مانند كف روی آب هستند.
وی همچنين با اشاره به بيان اينكه امروز با تلاش فرزندان اسلام و قرآن در بعد نظام ايران اسلامی از پيشرفته ‌رين سلاح‌ها و تجهيزات برخوردار است.
امام جمعه كرمان در ادامه با اشاره به مسائل اخير كشور گفت: در هفته‌های اخير، كشور خطرات بزرگی از جانب خطوط انحرافی را با بصيرت رهبری پشت سر گذاشت كه به زودی در نماز جمعه ابعاد آن را برای مردم افشا می‌كنم.
وی افزود: امروز بايد خطوط انحرافی را در كشور بشناسيم زيرا كسانی كه خود را حامی ولايت معرفی می‌كنند، بايد در عمل نه در حرف‌ها و سخنرانی‌های خود، آن را نشان دهند.
حجت‌الاسلام جعفری خاطرنشان كرد: اميدواريم كه همه مسئولان با هوشمندی و بصيرت راه ولايت را ادامه دهند و در برابر فتنه‌ها و جنگ نرم آمادگی كامل داشته باشند. 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور1
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور1:
زندگی پیامبر اکرم(ص) برای کودکان مکتوب می‌شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما