رسول نور حضرت محمد (ص) - اصول اسلامی؛ راهکار مبارزه با بحران مالی جهان
 
 
 
 
 اصول اسلامی؛ راهکار مبارزه با بحران مالی جهان

آرشيو اخبار رسول نور4

تأکید کارشناسان بر اقتصاد اسلامی به عنوان راهکار مبارزه با بحران مالی کنونی جهان و نامیدن سال 2009 به سال نوآوری در کشورهای اسلامی از مهمترین عناوین خبری هفته گذشته بودند.خبرگزاری مهر - گروه دین و اندیشه: تأکید کارشناسان بر اقتصاد اسلامی به عنوان راهکار مبارزه با بحران مالی کنونی جهان و نامیدن سال 2009 به سال نوآوری در کشورهای اسلامی از مهمترین عناوین خبری هفته گذشته بودند.

 کارشناسان اقتصادی در همایش مجمع سرمایه‌گذاری اسلامی در ترکیه، پناه بردن به شیوه اقتصاد اسلامی را راهکار مبارزه با وضعیت سخت بحران مالی کنونی در جهان عنوان کرده و گفتند: این همایش فرصتی برای ارائه اصول و مبانی اقتصاد اسلامی و جایگزینی عالی برای مبارزه با بحران کنونی است.

 اصول اقتصاد اسلامی راهکار مبارزه با بحران مالی جهان است

 کارشناسان این همایش را فرصتی برای ارائه اصول و مبانی اقتصاد اسلامی خوانده و اظهار داشتند: به منظور مبارزه با بحران جهانی باید از شیوه اقتصاد اسلامی بهره مند شد.

شیوه ای که در اسلام با مضاربه مبارزه می کند. سواتی تانیجا مدیر این همایش نیز سرمایه گذاری بر اساس قوانین اسلامی را نیازمند دستیابی به اخلاق مشترک و اعتماد خواند و افزود: استفاده از سرمایه گذاری اسلامی جایگزینی عالی برای مبارزه با بحران کنونی است.

نشست مجمع سرمایه گذاری اسلامی از دوشنبه 22 مهرماه به مدت 5 روز در استانبول برگزار شد و طی آن همبستگی در سرمایه گذاری اسلامی، معیارهای حسابرسی در اسلام، راهکارهای رفع بحرانهای مالی جهانی، توازن و سود واقعی به جای مصاربه های مالی مورد بررسی قرار گرفت.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور4
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور4:
روز ازدواج؛ سالروز ازدواج علي(ع) و فاطمه‏زهرا(س)


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور4

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما