رسول نور حضرت محمد (ص) - استوديوی راديو معارف در حرم حضرت معصومه(س) افتتاح شد
 
 
 
 
 استوديوی راديو معارف در حرم حضرت معصومه(س) افتتاح شد

آرشيو اخبار رسول نور6
استوديوی راديو معارف در حرم مطهر حضرت معصومه(س) طی مراسمی با حضور توليت آستانه مقدسه و معاون صدای صدا و سيما به بهره‌برداری رسيد.


به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) شعبه قم، در مراسم افتتاح راديو معارف كه در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد حجت‌الاسلام «محمدلطفی نياسر»، مدير راديو معارف در سخنانی گفت: با راه‌اندازی اين استوديو در هر جايی از حرم مطهر كه ميكروفون وجود داشته باشد می‌توانيم برنامه زنده باكيفيت اجرا كنيم.

وی با بيان اين كه طرح آزمايشی اين استوديو از ليالی قدر آغاز شده است تصريح كرد: در اين مدت برنامه‌ها با كيفيت بسيار مطلوب و به صورت زنده برای شنوندگان راديو معارف پخش شد.

لطفی نياسر با بيان اين كه استقلال راديو از سياست‌های اصلی صدا و سيما است اظهاركرد: راديو معارف در صدد است تا به رسانه‌های مستقل و دارای تشخص تبديل شود.

وی ادامه داد: با افتتاح اين مركز در حرم مطهر امكان پخش كليه اصوات حرم در تمامی صحن‌ها وجود دارد و می‌توان امواج را برای تمامی شبكه‌های راديويی ديگر مانند راديو قرآن نيز فراهم كرد.

مدير راديو معارف ارسال اينترنتی و بدون محدوديت و امكان برنامه سازی زنده از حرم را از جمله مزايای راه‌اندازی اين استوديو دانست.

يادآور می‌شود، با افتتاح اين مركز از اين پس برنامه‌های انتخابی حرم شامل قرائت ادعيه و سخنرانی و ليالی و ايام مناسبتی به صورت زنده از راديو معارف پخش خواهد شد.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما