رسول نور حضرت محمد (ص) - خودسازی رابطان نماز يكی از راهكار‌های نهادينه‌شدن اين فريضه الهی است
 
 
 
 
 خودسازی رابطان نماز يكی از راهكار‌های نهادينه‌شدن اين فريضه الهی است

آرشيو اخبار رسول نور4سرپرست ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی يكی از راه‌های تبليغ و ترويج اقامه نماز را خودسازی و الگو شدن رابط اقامه نماز دانست


«برزگران»، سرپرست ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی امروز در جلسه شورای اقامه نماز سربيشه خودسازی رابطان نماز را ازراه‌های تبليغ اقامه نماز دانست و افزود: زمانی كه رابط اقامه نماز خود الگوی عملی خوبی برای همكاران خود در اداره باشد می‌تواند در انجام مأموريت خود در اداره كه همان ترويج نماز است، موفق باشد.

وی پيرامون پيوند نماز با سياست و حكومت گفت: توجه و اهتمام به اقامه نماز جمعه و جماعت به عنوان مهم‌ترين بركت نظام مقدس جمهوری ايران است.

سرپرست ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی ادامه داد: به استناد روايات اسلامی كسی كه در اجتماعات مسلمانان مشاركت ندارد منافق و فتنه‌گر است.

وی خواستار ايجاد فضای معنوی با برپايی نماز در بازار، ادارات، پارك‌ها، جاده‌ها و خانه‌ها شد و اهميت بخشنامه وزير كشور پيرامون اقامه نماز را يادآور شد.

گفتنی است؛ احداث، تعمير و تجهيز نمازخانه‌ها متناسب با تعداد كاركنان و مراجعه‌كنندگان، تمهيدات برای اقامه نماز جماعت در محل دستگاه‌های اجرايی، اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، آموزشی برای ارتقاء دانش و بينش كاركنان، دعوت آموزش و پرورش از امام جمعه در جلسات انجمن و اولياء، تأكيد بر هيأت‌های مذهبی در برپايی نماز جماعت در ايام محرم، ديوارنويسی و نصب‌پارچه در ميادين شهر پيرامون نماز، رسيدگی به وضعيت مسجد بين راهی شهر مود توسط شهرداری و بخشداری مود، تشويق دانش‌آموزان فعال در امر نماز در مدارس به تصويب اعضاء رسيد.

يادآوری می‌شود؛ در پايان از مسئولين دستگاه‌های اجرايی شهرستان از جمله شبكه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و جهادكشاورزی كه در اين زمينه فعاليت بيشتری در سطح شهرستان داشته‌اند با اهداء هديه و لوح، تقدير به عمل آمد.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور4
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور4:
روز ازدواج؛ سالروز ازدواج علي(ع) و فاطمه‏زهرا(س)


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما