رسول نور حضرت محمد (ص) - انتقال پيام‌هاي عاشورايي موجب ارتقاي بصيرت ديني جوانان مي‌شود
 
 
 
 
 انتقال پيام‌هاي عاشورايي موجب ارتقاي بصيرت ديني جوانان مي‌شود

آرشيو اخبار رسول نور6
معاون امور فرهنگي اوقاف و امور خيريه استان كردستان گفت: انتقال پيام‌هاي عاشورايي موجب ارتقاي بصيرت ديني جوانان مي‌شود.


حجت‌الاسلام محمود يوسفي، در گفت‌و‌گو با خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با بيان اينكه اين ماه را بايد ماه فداكاري امام حسين(ع) دانست، گفت: ما بايد معرفتمان نسبت به مجالس امام حسين(ع) زياد شود و پيام هاي عاشورا از جمله عزت، ‌ايثار، فداكاري و ولايتمداري را به نسل جوان انتقال دهيم.

وي اظهار كرد: مقاومت در برابر ظلم و زور، توكل به خدا و غيرت و مردانگي از جمله درس‌هاي مكتب عاشوراست و ما بايد اين آموزه‌هاي عاشورايي را همواره در ياد و ذهن خود داشته باشيم.


يوسفي با اشاره به جايگاه امام حسين(ع)، در توسعه فضايل انساني و حفظ اسلام، افزود: نهضت امام حسين(ع)، مظهر كرامت انسان‌هاي‌ پاك و خداپرستي است‌ كه‌ حاضر نشدند تسليم ظلم‌ و خفت‌ شوند، زيرا كه اين امام بزرگوار با ايثار جان خود و هفتاد و دو تن از يارانش براي تحقق آزادي، عدالت، انسانيت، حق‌طلبي و حفظ اسلام قيام كرد.


معاون امور فرهنگي اوقاف و امور خيريه استان كردستان عنوان كرد: جايگاه و نقش حضرت امام حسين(ع) در توسعه فضايل انساني و حفظ اسلام انكارناپذير است.


وي خاطرنشان كرد: مبلغان و علما و مداحان نقش مؤثري در پايداري قيام عاشورا داشته و دارند و مطمئنا حركت و تبليغ و فعاليت‌هاي فرهنگي ـ تبليغي مبلغان در جاودانگي قيام عاشورا مؤثر است.


يوسفي در پايان يادآور شد: ما بايد اين آموزه‌هاي نهضت عاشورايي را هميشه در ياد و ذهن خود داشته باشيم تا گزندي به نظام و كشور اسلامي‌مان وارد نشود.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور6
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور6:
توهین به مقدسات به دلیل هراس دشمنان از گسترش اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما