رسول نور حضرت محمد (ص) - بخش قرآن و سلامت به جشنواره قرآن دانشجويان افزوده شد
 
 
 
 
 بخش قرآن و سلامت به جشنواره قرآن دانشجويان افزوده شد

آرشيو اخبار رسول نور2
يكی از موضوعات هفدهمين جشنواره قرآنی دانشجويان دانشگاه علوم پزشكی كشور و شانزدهمين جشنواره اساتيد و كاركنان، بخش پژوهشی با محور قرآن و سلامت است و تا اواخر دی‌ماه امكان ارسال مقاله به جشنواره وجود دارد.


رحيم قربانی، رئيس مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) با بيان اين مطلب افزود: يكی از موضوعات هفدهمين جشنواره قرآنی دانشجويان دانشگاه علوم پزشكی كشور و شانزدهمين جشنواره اساتيد و كاركنان، يك بخش پژوهشی با محور قرآن و سلامت بوده كه تا اواخر دی‌ماه امكان ارسال مقاله وجود دارد.

وی با اشاره به فعاليت‌های كميته قرآن‌پژوهی و طب در وزارت بهداشت و برگزاری كنگره‌های مرتبط در دانشگاه‌های علوم پزشكی سراسر كشور، افزود: بحث قرائت و حفظ مخاطبان خاص خود را دارد و اين مركز برای اينكه ساير دانشجويان را در زمينه قرآن تحت پوشش قرار دهد، سلسه كنگره‌های قرآن‌پژوهی و طب را برگزار می‌كند.


رئيس مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت تأكيد كرد: البته فعاليت در اين موارد نيازمند دريافت بازخورد است و اين مركز نشست‌هايی با مسئولان و كارشناسان قرآنی دانشگاه‌ها داشته و اين ايده و رشته‌ها پذيرفته شده‌اند و پيش‌بينی می‌شود در اين زمينه‌ها آثار خوبی به وجود آيد.


قربانی در پايان خاطرنشان كرد: اين جشنواره در كل دانشگاه‌های علوم پزشكی كه حدود 50 دانشگاه است اعلام فراخوان عمومی كرده و داوری در خصوص اين آثار در مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت انجام می‌گيرد.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور2
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور2:
40 حديث نوراني درباره كار و تلاش


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما