رسول نور حضرت محمد (ص) - همایش "بیگانه‌ستیزی از دیدگاه اسلام و مسیحیت"در افریقای جنوبی برگزار شد
 
 
 
 
 همایش "بیگانه‌ستیزی از دیدگاه اسلام و مسیحیت"در افریقای جنوبی برگزار شد

آرشيو اخبار رسول نور2

همایش "بیگانه‌ستیزی از دیدگاه اسلام و مسیحیت"از سوی رایزنی فرهنگی ایران در دانشگاه کیپ تاون برگزار شد.به گزارش خبرگزاری مهر، در این همایش خانم" نالدی پاندور" وزیر آموزش و پرورش افریقای جنوبی این همایش را موجب عزت و احترام رهبران دینی در این کشور خواند و افزود: برگزاری چنین نشستهای علمی و دینی نشانگر اهمیت دادن رهبران دینی به مسائل جامعه است.

 وی گفت: ارزشهای اخلاقی برای ما حائز اهمیت بوده و ما بایستی حمایت والدین و خانواده‌ها را در امر آموزش در کشور خودمان داشته باشیم و نقش شما رهبران دینی هم بسیار بالا است.

وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: قرار است لایحه حقوق و مسئولیتها را با کمک شما رهبران دینی در افریقای جنوبی تهیه و به دولت ارائه دهم.

در مراسم افتتاحیه ،"ابراهیمی" سفیر ایران در افریقای جنوبی ضمن رد کردن هر گونه مفاهیم مربوط به بیگانه ستیزی در اسلام و مسیحیت، به جایگاه والای احترام به دیگران و محبت و دوستی اشاره کرد و آموزش، مدیریت صحیح و روی آوردن به مذهب و تعالیم اخلاقی و دینی را برای رهایی از چنین بحران اجتماهی مهم دانست. در طول سه روز برگزاری این کنفرانس 14 نفر از شخصیتهای دینی و اساتید دانشگاه مقالات خودشان را ارئه نمودند.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور2
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور2:
40 حديث نوراني درباره كار و تلاش


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور2

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما