رسول نور حضرت محمد (ص) - كاريكاتوريست دانماركي اهانت به پيامبر اسلام (ص) را تكرار كرد
 
 
 
 
 كاريكاتوريست دانماركي اهانت به پيامبر اسلام (ص) را تكرار كرد

آرشيو اخبار رسول نور3

كاريكاتوريست موهن به پيامبر اسلام(ص) در سايه حمايت‌هاي دولت خود و واكنش نامناسب مسلمانان، اينبار با انتشار يك كتاب قصد دارد گستاخي و اهانت گذشته را تكرار كند.به گزارش خبرگزاري قرآني ايران(ايكنا) به‌نقل از روزنامه مصري«الأخبار»، «عبدالواحد پيرسون» رييس شوراي اسلامي دانمارك نسبت به انتشار كتاب جديد موهن به پيامبر(ص) و برخي شخصيت‌هاي ديني و سياسي جهان اسلام هشدارداد.

 شيخ عبدالواحد پيرسون در اين باره گفت: «كورت ويسترگارد» كاريكاتوريست دانماركي، در كتاب جديد خود كه به‌زودي منتشر خواهدشد، تصاويري موهن از پيامبر(ص) و برخي شخصيت‌هاي ديني و سياسي جهان اسلام درج كرده‌‌است.

 وي افزود: انتشار اين كتاب موهن جزيي از اقدامات افراطي دانماركي‌ها در اهانت به ساحت مقدس پيامبر(ص) است كه مسلمانان اين كشور سال‌هاي متمادي با آن مواجه‌هستند.

رييس شوراي اسلامي دانمارك در پايان گفت: در سال‌هاي اخير، افراد و مؤسسه‌هاي تندرو دانمارك به بهانه آزادي بيان و عقيده، علاوه بر توهين لفظي به پيامبر(ص)، اقدام به انتشار تصاوير و كاريكاتورهاي موهن از نبي اكرم(ص) در مطبوعات اين كشور كرده‌اند.

از سوي ديگر، منابع خبري دانمارك فاش‌كردند: اين كتاب دربردارنده مقاله‌هاي ضد اسلامي و 26 كاريكاتور موهن به رسول اعظم(ع) از «كورت ويسترگارد» (صاحب كاريكاتورهاي موهن روزنامه «يولاند بوستن» دانمارك در سال 2005 ميلادي) است.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور3
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور3:
هدف از اهانت به حضرت محمد(ص) ایجاد فتنه و شبهه در دین اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور3

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما