رسول نور حضرت محمد (ص) - در پی سکوت در برابر نسل کشی شیعیان در پاراچنار ؛
 
 
 
 
 در پی سکوت در برابر نسل کشی شیعیان در پاراچنار ؛

آرشيو اخبار رسول نور3

آیت الله مكارم شيرازي با انتقاد از عملكرد صداوسيما در زمينه اطلاع‌رساني درباره جنايات صورت گرفته در منطقه پاراچنار پاكستان گفت: در اين منطقه تاكنون 600 شيعه سر بريده شده‌اند و دست كودكان و افراد بي‌گناه را قطع كرده‌اند. اين مرجع تقليد موضع‌گيري مردم نسبت به جنايات منطقه پاراچنار پاكستان را خواستار شد و افزود: بايد مردم ما همانند دفاع از مردم غزه، براي دفاع از مردم مظلوم اين منطقه نيز به صحنه بيايندبه گزارش «شیعه نیوز» آيت‌الله ناصر مكارم شيرازي پيش از ظهر امروز در درس خارج خود در مسجد اعظم قم در سخناني تصريح كرد: مردم ايران اسلامي روز گذشته با حضور گسترده در راهپيمايي 22 بهمن ماه ثابت كردند كه همواره نسبت به انقلاب و نظام اسلامي وفادار هستند.

 وي تأكيد كرد: حضور گسترده مردم هميشه در صحنه ايران اسلامي نشانه اين است كه وجود برخي از مشكلات باعث نمي‌شود كه آنان از تجديد بيعت و نشان دادن وفاداري خود به انقلاب خودداري كنند.

 اين مرجع تقليد در ادامه با تأكيد بر اينكه مسئولان بايد قدر حمايت‌هاي مردم را دانسته و براي حل مشكلات آنان تلاشي وافر داشته باشند، تصريح كرد: مردم ايران همواره در شرايط حساس اختلافات و مشكلات را كنار گذاشته و با تمام وجود از آرمان‌هاي امام خميني(ره) و انقلاب دفاع و حمايت كرده و خواهند كرد.

استاد حوزه علميه قم در بخش ديگري از سخنان خود نسبت به رقم خوردن فاجعه انساني و كشتار مردم در منطقه پاراچنار پاكستان هشدار داد و گفت: طبق اخبار موثقي كه به ما رسيده است، طالبان، وهابيت و القاعده 10 ماه است كه اين منطقه را به محاصره غذايي و دارويي در آورده‌اند و مسئولان پاكستان نيز در برابر اين نسل كشي اقدامي انجام نداده‌اند.

 وي با اشاره به سكونت شيعيان در منطقه پاچنار پاكستان گفت: امروز در اين منطقه وهابيون و القاعده همانند صهيونيست‌ها نسل كشي ديگري را آغاز كرده‌اند و اين در حالي است كه درباره جنايات اين منطقه خبري منتشر نمي‌شود.

 آيت‌الله مكارم شيرازي با انتقاد از عملكرد صداوسيما در زمينه اطلاع‌رساني درباره جنايات صورت گرفته در منطقه پاراچنار پاكستان گفت: در اين منطقه تاكنون 600 شيعه سر بريده شده‌اند و دست كودكان و افراد بي‌گناه را قطع كرده‌اند.

 وي موضع‌گيري و اقدام سريع وزارت خارجه در اين زمينه را خواستار شد و تأكيد كرد: بايد وزارت امور خارجه با فرياد زدن در محافل بين‌المللي مانع از ادامه اين نسل كشي شيعيان شود.

اين مرجع تقليد موضع‌گيري مردم نسبت به جنايات منطقه پاراچنار پاكستان را خواستار شد و افزود: بايد مردم ما همانند دفاع از مردم غزه، براي دفاع از مردم مظلوم اين منطقه نيز به صحنه بيايند
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور3
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور3:
هدف از اهانت به حضرت محمد(ص) ایجاد فتنه و شبهه در دین اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور3

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما