رسول نور حضرت محمد (ص) - عظمت پيامبر (ص) جهاني و ناشكستني است
 
 
 
 
 عظمت پيامبر (ص) جهاني و ناشكستني است

آرشيو اخبار رسول نور1

امام جمعه بيله‌سوار گفت: شكوه و عظمت پيامبر مكرم اسلام يك عظمت جهان‌ شمول است و كسي نمي‌تواند كمر به شكستن آن ببندد.حجت‌الاسلام كريم قياسي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اردبيل اظهار داشت: كمالات و فضائل رسول مكرم اسلام در 14 قرن گذشته چون چراغي فروزان دنياي تاريك بشريت را منور ساخته، تمام هتاكي‌ها و بي‌حرمتي‌ها به ساحت او با عنايت خداوند نتيجه عكس داده است.

 وي به تلاش صهيونيسم و يهودي‌ها در توهين به پيامبر به عنوان نخستين اهانت‌كنندگان به ساحت رسول‌الله اشاره كرد و افزود: از رسالت پيامبر (ص) تا كنون در تمام برهه‌هاي تاريخي شاهد بي‌حرمتي‌ها و اهانت‌هاي موهن به ساحت پيامبر (ص) و ائمه اطهار (ع) بوديم اما اراده خداوند بر آن بوده است كه خود آنها رسوا و بي‌آبرو شوند.

 امام جمعه بيله‌سوا در ادامه با بيان احاديث و آياتي از قرآن كريم در مورد آخرين فرستاده برحق الهي گفت: آنچه از اين روايات و احاديث برمي‌آيد بيانگر آن است كه نور درخشان عظمت پيامبر (ص) در هيچ زمان و تاريخي خاموش نشده، نمي‌شود و تلاش جاهلان در رسوا ساختن مقدسات اسلامي بي‌ثمر است.

 قياسي در ادامه به اظهارات اخير محمد مجتهد شبستري در توهين به مقدسات اسلامي در دانشگاه صنعتي اصفهان اشاره كرد و افزود: عده‌اي با شعار تسامح، تساهل و تعددگرايي قصد دارند گوهر دين را از صدف آن جدا كنند و با تمسخر گرفتن برخي اصول و اعتقادات به كالبد اسلام ضربه بزنند در حالي كه اين انديشه سكولاريسم مورد تنفر و رد تمام انسان‌هاست.

 امام جمعه بيله‌سوار در ادامه تصريح كرد: نبايد با چنين انديشه‌ها و شبهاتي به افكار نوپديد‌ آمده نسل جوان ضربه ‌بزنيم چرا كه نسل جوان ما امروز به اثبات و درك حقايق درست از دين نياز بيشتري دارند و چنين سخنراني‌هايي مي‌تواند آفت دين‌گريزي باشد. وي در پايان از گروه‌هاي سياسي احزاب و تشكل‌هاي كشور خواست در آستانه انتخابات رياست جمهوري ضمن حفظ آرامش سعي كنند به برخي اصول و ارزش‌ها پايبند باشند و با توهين و ناسزا در جبهه دشمن قرار نگيرند.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور1
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور1:
زندگی پیامبر اکرم(ص) برای کودکان مکتوب می‌شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور1

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما