رسول نور حضرت محمد (ص) - جسارت افراد جاهل به پيامبر جنبه سياسي دارد
 
 
 
 
 جسارت افراد جاهل به پيامبر جنبه سياسي دارد

آرشيو اخبار رسول نور4

عضو حقوقدان شوراي نگهبان گفت: سخنان جسارت‌آميز افراد جاهل نسبت به پيامبر گرامي اسلام تنها جنبه سياسي دارد.آيت‌الله عباس كعبي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به سخنان اخير مجتهدي شبستري در دانشگاه صنعتي اصفهان و توهين به مقدسات اسلامي خاطر نشان كرد: عصمت پيامبر اكرم (ص) و ائمه اطهار (ع) در همه شئون قابل اثبات است و در همه كتب كلامي وجود دارد.

وي با بيان اينكه سخنان جسارت‌آميز اين افراد جاهل تنها جنبه سياسي دارد، اظهار داشت: هويت اين افراد و هم قطارانشان امروز براي همگان روشن شده و مردم مي‌دانند كه اينها در قيد و بند دين و مذهب نيستند و مردم و متدينين به سخنانشان هيچ وقعي نمي‌نهند.

 آيت‌الله كعبي در ادامه افزود: آنها مي خواهند با توهين به پيامبر اكرم (ص) و ائمه اطهار (ع) آستانه دينداري مردم و دفاع از مقدساتشان را بيازمايند.

 عضو حقوقدان شوراي نگهبان تصريح كرد: خوشبختانه مردم فهيم، ديندار و ولايتمدار ايران اسلامي همواره در صحنه‌هاي حساس تاريخ، پايبندي خود به اصول و عقايد دينيشان را ثابت كرده‌اند.

 وي همچنين گفت: با اين سخنان نه تنها ديانت مردم متزلزل نمي‌شود، بلكه خط خودباختگي و سرسپردگي آنها به استكبار بيش از پيش بر همگان آشكار مي‌شود.

آيت‌الله كعبي در پايان تأكيد كرد: امروز كساني كه ادعاي دفاع از مقدسات و دين را دارند بايد موضع شفاف و صريح در برابر اين جسارات و توهين‌ها بگيرند تا معلوم شود كه آيا آنها با اين گونه سخنان مخالف هستند و يا اينكه از چنين اظهار نظرهايي بدشان نمي‌آيد.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور4
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور4:
روز ازدواج؛ سالروز ازدواج علي(ع) و فاطمه‏زهرا(س)


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور4

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما