رسول نور حضرت محمد (ص) - دستگاه های تبلیغی باید برای دفاع از ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) تلاش کنند
 
 
 
 
 دستگاه های تبلیغی باید برای دفاع از ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) تلاش کنند

آرشيو اخبار رسول نور3

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان بر دفاع از ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) در برابر تهاجمات دشمنان تاکید کرد.به گزارش خبرنگار مهر در اصفهان، حجت الاسلام بهشتی نژاد در گردهمایی مدیران دفاتر این سازمان در شهرستان نجف آباد با اشاره به مناسبتهای مذهبی پیش رو همچون شهادت امام حسن عسگری (ع) و میلاد با سعادت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) گفت: باید با برنامه ریزیهای مناسب، اقدامات معنوی، تربیتی و اخلاقی خوبی در سطح استان برگزار شود.

 وی افزود: در شرایط موجود که از سوی دشمنان اسلام، تهاجماتی به محضر نبی مکرم اسلام (ص) صورت می پذیرد باید تلاش نماییم با تبلیغات مناسب از ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) دفاع کنیم.

 بهشتی نژاد با اشاره به فعالیت دستگاههای تبلیغی در حوزه تشیع تصریح کرد: آیین مقدس اسلام که با آمدن پیامبر اکرم (ص) شکل گرفت، دارای تعالیم و منابع غنی بسیاری است و دستگاههای تبلیغی که وظیفه شیوع و گسترش دین مقدس اسلام را بر عهده دارند، باید از حقانیت این دین دفاع کنند.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تاکید کرد: این دفاع باید جانانه و محتوایی باشد و روحانیون وظیفه دارند محتوای دین را به عموم مردم عرضه نمایند.

 حجت الاسلام بهشتی نژاد در بخش پایانی سخنان خود ضمن برشمردن اهداف کلی، سیاستها و وظایف سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: مسئولیت عظیم تبلیغ و ترویج دین، نیاز به نیروهای قوی و کار آمد دارد تا با همراهی و همکاری مسئولان ادارات مختلف، به نحو صحیحی صورت بپذیرد.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور3
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور3:
هدف از اهانت به حضرت محمد(ص) ایجاد فتنه و شبهه در دین اسلام است


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور3

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما