رسول نور حضرت محمد (ص) - تبليغات ضد ديني جوانان را تهديد مي‌كند
 
 
 
 
 تبليغات ضد ديني جوانان را تهديد مي‌كند

آرشيو اخبار رسول نور4

ایت الله صافی از مراجع عظام تقليد قم نسبت به تهاجم فرهنگي در كشور هشدار داد و گفت: تبليغات ضد ديني و فرهنگي جوانان كشور را تهديد مي‌كند.به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از روابط عمومي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، آيت‌الله صافي گلپايگاني در ديدار با جمعي از مبلغان و طلاب محلي ايرانشهري با اشاره به اوضاع بي‌بند و بار حاكم بر جهان تصريح كرد: در اوضاعي كه مردم به فساد و الحاد و بي بند‌وباري روي آورده‌اند و به سوي عالم حيوانيت مي‌روند، مبارزه و جهاد ثواب فراواني دارد.

 وي با تاكيد بر دفاع از مواضع اسلامي خاطرنشان كرد: در هر كدام از رشته‌ها امروز محتاج به اشخاصي داريم كه از مواضع دين دفاع كرده و سنت‌هاي اسلامي را حفظ كنند و نگذارند جامعه به طرف فساد برود.

 آيت الله صافي گلپايگاني جهاد براي حفظ دين را كار انبيا دانست و اظهار داشت: انبيا آمدند تا بشر را به معناي انسانيت برسانند و به بشر بگويند كه زندگي تنها ظاهر نيست و آن چه حقيقت است اين است كه انسان كه خود را بشناسد و به خدا و اخلاق انساني توجه داشته باشد.

اين مرجع تقليد ادامه داد: انسان مسافر سفر الي الله است و حياتش معنا دارد و پوچ نيست؛ انسان هميشه در سير است و بايد متعالي باشد.

 وي با بيان اينكه اگر انسان گرفتار نفس عماره شود، بدبختي‌هاي فردي و اجتماعي به انسان وارد مي‌شود، ابراز داشت: انسان بايد مسير انبيا و ائمه(ع) را دنبال كند تا به سوي خداوند نزديك شود.

آيت‌الله صافي گلپايگاني نسبت به تهاجم فرهنگي دشمنان به كشور هشدار داد و تصريح كرد: تبليغات ضد ديني و فرهنگي دشمنان جوانان كشور را تهديد مي‌كند.

 اين مرجع تقليد در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد بر اين كه انسان بايد عبوديت خود را رعايت كند، گفت: بنده بايد اوامر و نواهي خداوند را قبول داشته و در انجام آن كوشا باشد و هيچ ذره اي در انجام اوامر الهي نگراني نداشته باشد.

 وي در ادامه خواستار رعايت سنت‌هاي اسلامي توسط بانوان شد و افزود: امروز محتاج به خواهراني هستيم كه جلوي اين وضعيت را كه هر روز هم پيش مي‌رود، بگيرند. اين مرجع تقليد با اشاره به جايگاه زن در اسلام تصريح كرد: زن مسلمان كرامت، احترام و فضيلت دارد و بايد با حجاب باشد.
 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور4
· سایر مطالب نوشته شده توسط yoosefi


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور4:
روز ازدواج؛ سالروز ازدواج علي(ع) و فاطمه‏زهرا(س)


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


موضوعات مرتبط

آرشيو اخبار رسول نور4

چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما