رسول نور حضرت محمد (ص) - حمايت از مراكز قرآني در خوزستان ضروري است
 
 
 
 
 حمايت از مراكز قرآني در خوزستان ضروري است

آرشيو اخبار رسول نور5 رئيس سازمان تبليغات اسلامي خوزستان بر حمايت جدي در اختصاص اعتبار براي مراكز قرآني در سطح استان خوزستان تاكيد كرد.

حجت‌الاسلام محمدحسين بلك در گفتگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار داشت: حمايت از مراكز آموزش قرآن در سطح شهرستان‌هاي استان خوزستان امري ضروري است زيرا در حال حاضر به دليل كمبود اعتبار اين مراكز با مشكلات جدي مواجه هستند.
وي افزود: در حال حاضر در استان خوزستان 24 خانه قرآني تاسيس شده است كه اين مراكز با كمك‌هاي مردمي اداره مي‌شود و كمك‌هاي مردمي به دليل مقدار بسيار كم قادر به پاسخگويي مشكلات و اجراي برنامه‌هاي متعدد و متنوع اين مراكز در سطح استان نيست.
رئيس سازمان تبليغات اسلامي خوزستان با اشاره به تعداد مراكز قرآني روستايي گفت: در برخي از روستاهاي استان خوزستان براي تلاش در قرآن‌آموزي در سطح استان خوزستان گام‌هاي بسيار مناسبي برداشته شدهو در سطح روستاهاي استان 55 مركز قرآني تاسيس شده است كه تامين اعتبارات اين مراكز برعهده دهياري‌ها است.
رئيس سازمان تبليغات اسلامي خوزستان افزود: براي حمايت از برنامه‌هاي قرآني كه در مراكز قرآني تاسيس شده در حال اجراست، به شوراي قرآني استان پيش بيني كمك هر موسسه50 ميليون ريال شده است تا بدين‌وسيله حمايت جدي از اين بخش در استان شود.
بلك تصريح كرد: استان خوزستان ظرفيت بسيار زيادي در امور قرآني دارد و مي‌تواند در سطح كشور و بين‌المللي با قاريان كشورهاي بسيار مشهور در اين زمينه رقابت جدي كند و حتي گوي سبقت را از آنها بربايد. 

پیوندهای مرتبط

· مطالب بیشتر در مورد آرشيو اخبار رسول نور5
· سایر مطالب نوشته شده توسط rasool


پربازدیدترین مطلب در زمینه آرشيو اخبار رسول نور5:
در سال اتحاد ملي و انسجام اسلامي بايد از ائمه (ع) الگوگيري شود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 0
تعداد آراء: 0

لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


انتخاب ها


 چاپ این مطلب چاپ این مطلب


چند رسانه ای    نرم افزار    انجمن ها    مراکز    دیگر پایگاهها    ارتباط با ما